بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره | فایو میجر

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

 • 14 مهر 1399
 • 0 نظر
 • admin

بهترین شامپو ضد شوره

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره یکی از راه های موثر و تاثیر گذار در کنترل و از بین بردن شوره موها می باشد. مو در زیبایی چهره و استایل تاثیر زیادی دارد.جنس مو و پوست مو در افراد مختلف متفاوت می باشد ولی یکی از مشکلات پوستی و مو که می توان گفت  بسیار آزاردهنده می باشد شوره سر است که با پدیدار شدن شوره های سفید رنگ بر روی لباس مخصوصا لباس های مشکی ، روی پیشانی و دیدن شدن بین موها شاید سبب شود که در ظاهر به نظر برسد که شخص به بهداشت خود اهمیت نمی دهد و باعث آزار باشد.

در واقع شوره سر همون سلول های مرده پوست می باشند که از پوست سر جدا شده و به بین موها و یا روی لباس و پوست قرار می گیرد.اولین فکر که به ذهن برای درمان و رفع شوره می باشد خرید بهترین شامپو ضد شوره می باشد که با تنوع و برند های مختلف موجود در بازار این انتخاب را کمی برای ما سخت می کند، ما در انتهای مقاله لیستی از بهترین شامپو ضد شوره و پرفروش را برای شما قرار داده ایم.پس با فایومیجر همراه باشید تا به بررسی و علل شوره سر بپردازیم.

 

علت شوره زدن مو

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

 1. شست و شو نادرست مو : برای پیشگیری از شوره سر باید توجه داشته باشید که موهای خود را به طور مرتب بشویید زیرا اگر موهای خود را دیر به دیر بشویید باعث می شود چربی و سلول های مرده پوست جمع شوند و باعث شوره سر می شود.
 2. مخمرهایی شبیه قارچ (مالاسه زیا) : یکی دیگر از عوامل ایجاد شوره سر را می توان به مالاسه زیا اشاره کرد که معمولا در کف سر افراد بزرگسال زندگی می کنند و در بعضی افراد باعث خارش و سوزش پوست سر می شود و همچنین رشد سلول های پوست را نیز بیش تر می کند و در نهایت سلول های اضافی پوست می میرند و از پوست جدا می شوند .
 3. پوست خشک : اگر پوست شما خشک است و علت بروز شوره سر ناشی از پوست خشک شما می باشد احتمالا بقیه قسمت های پوست بدن شما مثل پوست دست و صورت شما نیز خشک می باشد.
 4. حساسیت به محصولات مراقبتی : در بعضی افراد حساسیت به مواد مراقبت از مو و یا رنگ باعث خارش و پوسته پوسته شدن و قرمزی نیز می شود.
 5. پوست چرب و حساس : یکی از رایج‌ترین علل بروز شوره سر داشتن پوست چرب و حساس می باشد  و نشانه‌ی آن، قرمزی پوست و چرب بودن آن می باشد که با پوسته‌های سفید یا زرد پوشیده شده است. درماتیت سبوره‌ای ممکن است بر پوست سر و نواحی که در آن‌ها غدد چربی زیادی وجود دارند، تاثیر بگذارد؛ مانند ابروها، اطراف بینی، پشت گوش‌ها، استخوان جناغ سینه، کشاله‌ی ران و گاهی زیر بغل.

 

 

پیشنهاد:
بهترین شامپو برای موهای چرب در سال 99 + [تخفیف ویژه]

 

انواع شوره سر

شوره سر به دو دسته خشک و چرب تقسیم می شود.

 

 1. شوره خشک : این دسته از شوره ها سفید رنگ ، مسطح و به شکلی از لایه های پوست می باشند . در اکثر افرادی که موهای خشک دچار این مدل از شوره سر وجود دارد. خشکی مو باعث خارش سر می شود و خاروندن متداول سر باعث تحریک و ملتهب شدن پوست سر می شود و باعث تند شدن روند تکثیر پوست می شوند و در نهایت باعث به وجود آمدن شوره سر می شود.
 2. شوره چرب : این دسته از شوره ها کمی به رنگ زرد ، کوچک تر هستند و معمولا به پوست سر می چسبند و جدا کردن آن از موها و پوست سر کار سختی می باشد. این دسته از شوره می توان گفت نشانی ریزش مو می باشد و باید از خارش سر خودداری کنید.

عملکرد شامپو ضد شوره

ترکیبات شامپو ضد شوره به گونه ای می باشد که به کنترل و ایجاد شوره سر کمک زیادی می کند که در اینجا به ترکیبات شامپو ضد شوره می پردازیم :

 • عنصر روی: عنصر روی ، در واقع عنصری می باشد که تولید قارچ را به شدت کاهش می دهد.
 • سولفید سلنیوم : سولفید سلنیوم چربی که پوست سر تولید می کند را کنترل می کند و کاهش می دهد .
 • قطران زغال سنگ : قطران زغال سنگ در واقع یک ضد قارچ طبیعی می باشد.
 • کتوکونازول : یک ضد قارچ بسیار تاثیر گذار می باشد.
 • اسید سالسیلیک : کمک به کنترل و رفع پوسته های سر می کند.

روش صحیح شست و شو مو با شامپو ضد شوره

معمولا شامپوهای ضد شوره را به صورت روزانه و یا یک روز در میان باید استفاده کنید به غیر از شامپوی کتوکونازول که باید از آن دوبار در هفته استفاده کنیم. شامپو ضد شوره را باید به آرامی را سر ماساژ دهید و بگذارید روی سر به مدت 5 دقیقه بماند و سپس آبکشی کنید.

 

 

 

لیست محصولات منتخب
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص موهای چرب حجم 200 میلی لیتر

شاید خیلی از افراد را در اطرافمان دیده باشیم که همیشه روی لباس و دور یقه‌شان اثری از سفیدی یا همان پوست‌های ریخته‌ شده وجود دارد و یا دیدیم که فردی مدام در حال خاراندن پوست سر خود است و احساسی از کلافگی و ناراحتی دارد. این علائم مشخصه‌ بارز شوره‌ سر است. شوره‌ سر، با پوسته‌ریزی پوست سر مشخص می‌شود که همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی است. شوره سر در اثر جداشدن سلول‌های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان آن اقدام کرد. شوره سر به دلایل مختلفی از قبیل تغذیه نادرست، هیجان و نگرانی و استرس، هوای گرم و مرطوب، یا سرد و خشک، پوست خیلی چرب، تعریق زیاد، عدم تعادل هورمون‌ها به‌خصوص مصرف بی رویه مواد آرایشی مو و عدم رعایت نظافت مو ظاهر می‌شود. یکی از راه‌های ساده در درمان شوره استفاده از شامپوهای مخصوص است. شامپو ضد شوره‌ فولیکا با قابلیت استفاده‌ روزانه و مناسب افراد با پوست سر چرب در حجم 200 میلی‌لیتر و حاوی پیرکتون اولامین یک ترکیب ضد قارچ قوی است که قادر است به نحو موثری باعث از بین رفتن عامل اصلی ایجاد شوره شود. عصاره‌ی گزنه موجود در ترکیبات این شامپو باعث پاک شدن ریشه‌ی موها و جلوگیری از انتشار سبوم می‌شود. برای تکمیل درمان باید 3 تا 4 بار در هفته و به مدت 10 هفته از این شامپو استفاده کرد.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره فولیکا جهت مصرف روزانه حجم 200 میلی لیتر

شاید خیلی از افراد را در اطرافمان دیده باشیم که همیشه بر روی لباس و دور یقه‌شان اثری از سفیدی یا همان پوست‌های ریخته‌ شده وجود دارد و یا دیدیم که فردی مدام در حال خاراندن پوست سر خود است و احساسی از کلافگی و ناراحتی دارد. این علائم مشخصه‌ی بارز شوره‌ی سر است. شوره‌ی سر، با پوسته ریزی پوست سر مشخص می‌شود که همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی می‌باشد. شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان آن اقدام کرد. شوره سر به دلایل مختلفی از قبیل تغذیه نادرست، هیجان و نگرانی و استرس، هوای گرم و مرطوب، یا سرد و خشک، پوست خیلی چرب، تعریق زیاد، عدم تعادل هورمونها به خصوص مصرف بی رویه مواد آرایشی مو و عدم رعایت نظافت مو ظاهر می شود. یکی از راه‌های ساده در درمان شوره استفاده از شامپوهای مخصوص است. شامپو ضد شوره‌ی فولیکا با قابلیت استفاده‌ی روزانه در حجم 200 میلی لیتر و دارای عصاره‌ی آویشن است و می تواند به خوبی ترشحات سبوم پوست سر را کنترل کند و مانع از چرب شدن کف سر شود. این شامپو از دسته شامپوهای ملایمی است که جهت مصرف مستمر و روزانه در افرادی که احتمال بروز مجدد شوره در آن‌ها زیاد می‌باشد یا قبلا از شامپوهای ضد شوره‌ی درمانی استفاده کرده اند مناسب است.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره فولیکا مخصوص موهای خشک حجم 200 میلی لیتر

زیبایی موها همواره تحت تاثیر منفی عوامل مختلفی هستند، از نازک شدن موها تا چربی بیش از حد آن‌ها. اما یکی از عوامل منفی که می‌تواند تاثیر بسیار منفی بر وضعیت ظاهری موهای شما و در نهایت واکنش منفی اطرافیان به شما شود، شوره و پوسته سر است. شامپو ضد شوره انتخاب مناسبی برای افرادی است که از شوره سر به ستوه آمده‌اند و می‌خواهند هرطور شده از این پوسته‌های مزاحم خلاص شوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامناسب از آن ممکن است سبب آسیب دیدگی بافت مو خواهد شد.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Soft and Shiny حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , براق کننده
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  خانم ها
 • حجم
  200 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  ندارد
 • شماره مجوز
  38/14812
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care حجم 400 میلی لیتر

موهای بانوان نسبت به آقایان بسیار حساس‌تر و دارای رشد بالاتری است. درصدی از بانوان هستند که موهای حساس‌تری نسبت به بقیه بانوان دارند. شاید خیلی از افراد را در اطرافمان دیده باشیم که همیشه روی لباس اثری از سفیدی یا همان پوست‌های ریخته‌ شده وجود دارد و یا دیدیم که فردی مدام در حال خاراندن پوست سر خود است و احساسی از کلافگی و ناراحتی دارد. این علائم مشخصه‌ی بارز شوره‌ی سر است. یکی از راه‌های ساده در درمان شوره استفاده از شامپوهای مخصوص است. شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care حجم 400 میلی لیترمدل مناسب انواع مو است. این شامپو با قدرت مطلوب شویندگی مناسب می‌تواند آلودگی و چربی اضافی مو را از‌بین ببرد و باعث تحریک پوست و ایجاد التهاب در مو نگردد. شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care کاهش‌دهنده شوره سربانوان است. این محصول در حجم 400‌ میلی‌لیتر و در بسته‌بندی مناسب دربازار عرضه می‌شود.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره مردانه کلیر مدل Lemon Extract حجم 200 میلی لیتر

شاید شما هم عقیده داشته باشید که بهترین شامپو همیشه گران‌ترین شامپو نیست، چرا که شاید چیزی به عنوان بهترین شامپو وجود نداشته باشد بلکه نسبت به هر فرد مناسب‌ترین شامپو وجود دارد. بهترین و مناسب‌ترین شامپو محصولی است که بعد از استفاده از آن موها دچار خشکی و زبری نشوند. باید توجه داشته باشید که شامپوی نامناسب یا استفاده نامناسب از شامپو ممکن است سبب آسیب دیدگی بافت مو شود. مثلا نمی‌توان از تمام شامپوها هر روز استفاده کرد یا اگر موی بلندی دارید تمام آن به یک نسبت چرب یا کثیف نخواهد شد. پس در مورد انتخاب و روش استفاده از شامپو دقت کنید. همه‌ی شامپوها دارای ترکیباتی مشترک مانند سورفاکتانت (نوعی اسید چرب)، فوم بوستر، رنگ و اسانس‌ها هستند. سورفاکتانت‌ها بخشی از شامپو هستند که عمل نظافت و زدودن مواد زاید را از روی مو انجام می‌دهند. عوامل تقویت کننده‌ی کف همان فوم بوسترها هستند که بعضی وقت‌ها در موهای بلند حتی ممکن است وجودشان دردسر آفرین شود. اما بخش غیر مشترک را می توان عوامل حالت دهنده، مواد معدنی و ویتامین‌ها دانست. به دلیل تفاوت موهای مختلف به هم بهتر است به این بخش آخر دقت بیشتری داشته باشید.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care حجم 200 میلی لیتر

برندهای بسیار خوشنام و یا بسیار بد نام در صنعت شست وشوی موهای سر وجود دارند. از بهترین و معروفترین آن ها می توان به برند کلیر اشاره داشت که به صورت بسیار مطلوب و محبوب در بازار در حال عرضه شدن هستند. این برند برای بانوانی که دارای شوره سر هستند هم چاره ای اندیشیده و شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Complete Care را در حجم 200 میلی لیتر تولید و عرضه کرده است. برای از بین بردن شوره ها توسط این شامپو باید به صورت روزانه از آن استفاده کنید. این شامپو برای تمامی موها قابلیت استفاده را دارد. این شامپو دارای ویتامین و عصاره نیست بلکه حاوی موادی است که به غیر از شست و شوی با کیفیت می توانند از خشک شدن پوست سر و ایجاد شدن شوره سر جلوگیری کرده و یا آن را از بین ببرد.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره بانوان کلیر مدل Oil Control حجم 200 میلی لیتر

شاید خیلی از افراد را در اطرافمان دیده باشیم که همیشه بر روی لباس و دور یقه‌شان اثری از سفیدی یا همان پوست‌های ریخته‌ شده وجود دارد و یا دیدیم که فردی مدام در حال خاراندن پوست سر خود است و احساسی از کلافگی و ناراحتی دارد. این علائم مشخصه‌ی بارز شوره‌ی سر است. شوره‌ی سر، با پوسته ریزی پوست سر مشخص می‌شود که همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی می‌باشد. شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان آن اقدام کرد. شوره سر به دلایل مختلفی از قبیل تغذیه نادرست، هیجان و نگرانی و استرس، هوای گرم و مرطوب، یا سرد و خشک، پوست خیلی چرب، تعریق زیاد، عدم تعادل هورمونها به خصوص مصرف بی رویه مواد آرایشی مو و عدم رعایت نظافت مو ظاهر می شود. یکی از راه‌های ساده در درمان شوره استفاده از شامپوهای مخصوص است. شامپو زنانه ضد شوره‌ی کلیر (Clear) مناسب موهای چرب است البته بقیه افراد نیز می توانند از آن استفاده کنند. در افرادی که مشکل شوره دارند، این شامپو علاوه بر از بین بردن شوره‌ی سر، چربی سر را نیز کاهش می دهد.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره کلیر مدل Shower Fresh حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , روزانه
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  200 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  لیمو – برگ چای سبز
 • شماره مجوز
  38/14811
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره صحت حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , کاهش دهنده چربی
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  250 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  روغن درخت چای
 • شماره مجوز
  56/15100
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو مو ضد شوره کلیر مدل Soft And Shiny حجم 400 میلی لیتر

شوره‌های مو یکی از بدترین مزاحم ها برای مو‌ها و تیپ و ظاهر ما هستند. شاید خیلی از افراد را در اطراف‌مان دیده باشیم که همیشه بر روی لباس و دور یقه‌شان اثری از سفیدی یا همان پوست‌های ریخته‌ شده وجود دارد و یا دیدیم که فردی مدام در حال خاراندن پوست سر خود است و احساسی از کلافگی و ناراحتی دارد. این علائم مشخصه‌‌ بارز شوره‌‌سر است. شوره‌‌سر، با پوسته ریزی پوست مشخص می‌شود که همراه با خارش و گاهی اوقات همراه با قرمزی است. شوره سر در اثر جدا شدن سلول‌های خارجی پوست سر به وجود می‌آید و باید نسبت به درمان آن اقدام کرد. شوره سر به دلایل مختلفی از قبیل تغذیه نادرست، هیجان و نگرانی و استرس، هوای گرم و مرطوب، یا سرد و خشک، هوای آلوده به گازهایی مانند دی‌اکسیدکربن و متان، پوست خیلی چرب، تعریق زیاد، عدم تعادل هورمونها به خصوص مصرف بی‌رویه مواد آرایشی مو و عدم رعایت نظافت مو ظاهر می‌شود. یکی از راه‌های ساده در درمان شوره‌سر استفاده از شامپوهای مخصوص است. شامپو ضد شوره کلیر مدل Soft And Shiny که در حجم 400 میلی‌لیتر به بازار عرضه شده است، مناسب انواع موها بوده و مخصوص بانوان تهیه و تولید شده است. گفتنی است که آقایان هم می‌توانند از آن استفاده کنند. این شامپو حاوی عصاره شکوفه گیلاس بوده که باعث درخشان شدن و بهتر حالت گرفتن موها می‌شود.

بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو کراتینه ضد شوره آردن سری هرباسنس حجم 300 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  300 میلی لیتر
 • ویتامین
  دارد
 • نوع ویتامین
  ویتامین E
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  جنسینگ و زنجبیل
 • شماره مجوز
  38/14415
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – شامپو کراتینه ضد شوره
 • – حاوی عصاره جنسینگ و زنجبیل
 • – جهت رفع انواع شوره های مقاوم
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره مدیلن مخصوص موهای خشک حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  موهای خشک
 • مناسب برای
  خانم ها , آقایان
 • حجم
  200 میلی لیتر
 • ویتامین
  دارد
 • عصاره
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
  56/12513
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • راهنمای استفاده
  – ابتدا موها را خیس کرده و با مقدار کافی از شامپو ماساژ داده و پس از چند دقیقه کاملا بشویید
 • سایر توضیحات
  – مناسب برای درمان شوره و خارش سر
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره نئودرم مدل Nutrisol حجم 300 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , نرم‌کننده , روزانه
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  خانم ها , آقایان
 • حجم
  300 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  حاوی ترکیب ضد قارچ کلیمبازول به همراه ایکتیول
 • – برطرف کننده شوره و پوسته سر
 • – رفع خارش و التهاب پوست سر
 • – ضدالکتریسیته
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره پریم مدل Ichthy Dry D2 حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  موهای خشک
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  250 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  عناب
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مهار شوره های مقاوم به درمان – شوره خشک
 • – پاکسازی پوست سر
 • – کاهش سرعت پوسته ریزی
 • – مهار التهاب، قرمزی و خارش پوست سر
 • – اثر بخشی سریع همراه با اثرات درمانی مستمر و طولانی مدت
 • – فاقد پارابن و سیلیکون
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره پریم مدل Salicy Oil D3 حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  موهای چرب
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  250 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  گلدیتســیا – گزنــه -جینســنگ
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مهار شوره های مقاوم به درمان – شوره چرب
 • – تنظیم ترشح چربی غدد سباسه
 • – لایه برداری ملایم جهت پاکسازی پوست سر
 • – مهار خارش و التهاب
 • – اثر بخشی موثر و مستمر
 • – فاقد پارابن و سیلیکون
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو مو ضد شوره دیپ سنس مدل Willow Bark حجم 200 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  200 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  آملا، بید و فارفارا
 • شماره مجوز
  4113/ظ/56
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره پریم مدل Willow Mild D1 حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  موهای معمولی , انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  250 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  روغن چای- پوست درخت بید
 • کشور مبدا برند
  ایران
 • شماره مجوز
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – مهار شوره های ملایم
 • – کنترل ترشح چربی غدد سباسه
 • – حاوی عصاره بید (دارای اسید سالیسیلیک طبیعی( جهت پاکسازی موثر پوست سر
 • – غنی از تانن و مهار التهاب پوست سر
 • – اثر بخشی طولانی و جلوگیری از بازگشت شوره
 • – فاقد پارابن و سیلیکون
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره آی پلاس مدل ANTI DANDRUFF مناسب برای موهای چرب حجم 250 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره , تقویت‌کننده , روزانه
 • مخصوص
  موهای چرب
 • مناسب برای
  آقایان/خانم ها
 • حجم
  250 میلی لیتر
 • ویتامین
  دارد
 • عصاره
  دارد
 • نوع عصاره
  حاوی عصاره های گیاهی رازک و گزنه
 • شماره مجوز
  38/12720
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – تنظیم کننده ترشح چربی پوست سر
 • – دارای زینک پیریتیون، موثرترین ترکیب ضد شوره شناخته شده با خواص ضد قارچ
 • – حاوی عصاره زنجبیل برای کاهش قرمزی و التهابات پوست سر
 • – همراه با مولتی ویتامین برای تقویت مو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره اینتسا سری Pour Homme حجم 300 میلی لیتر

مشخصات

 • خصوصیت
  ضد شوره
 • مخصوص
  انواع موها
 • مناسب برای
  آقایان
 • حجم
  300 میلی لیتر
 • ویتامین
  ندارد
 • عصاره
  ندارد
 • کشور مبدا برند
  ایتالیا
 • شماره مجوز
 • صادر کننده مجوز
  سازمان غذا و دارو
 • سایر توضیحات
  – رفع شوره و التهاب سر
 • – دارای ترکیبات آکتوپیروس و زینک
 • – کمک به تغذیه و رشد مو
بهترین شامپوهای ضد شوره | 21 مدل از بهترین شامپو های ضد شوره

شامپو ضد شوره تخصصی ژاک آندرل پاریس مدل EQUINERGIE حجم 200 میلی لیتر

شامپو ضد شوره تخصصی ایکا انرژی      (EQUINERGIE) این شامپو حاوی یک ترکیب ضد شوره بسیار مؤثر به نام پیروکتون اولامین(اکتو پیروکس) می باشد که اثر و توانایی خاص آن در جلوگیری از فعالیت باکتری هایی است که مستقیماً با شورۀ سر در ارتباط بوده و اثربخشی این ترکیب به مراتب از داروهای متداول ضد شوره مانند زینک پیریتیون  و کیلیمبازول بیشتر است. این محصول شامل ترکیبات غیر سمی می باشد و به همین جهت مورد تأیید منابع علمی معتبر دنیا است. پیروکتون اولامین در کنار ویتامین E  و دی پنتانول موجب کاهش التهاب، تورم  و پاک سازی پوست سر از عفونت و نیز بهبود خارش و رفع شوره می گردد. مهم ترین نکتۀ قابل ذکر این است که بعد از شش هفته درمان با شامپوی ایکا انرژی با ترکیب پیروکتون اولامین، شورۀ سر در حدود 80 درصد کاهش می یابد و در طول درمان با این شامپو به دلیل داشتن فرمولاسیون ملایم شاهد ریزش مو نخواهیم بود.خواص شامپو ایکا انرژی ژاک آندرل پاریس :1-کنترل و درمان انواع شوره(خشک و چرب)، پوسته ریزی و خارش ناشی از آن2-تأثیر طولانی و مفید در درمان پسوریازیس3-ضد قارچ و آنتی باکتری و آنتی اکسیدان4-pH در حدود 6.2

به نظر شما این پست خوب بود؟ اگر پسندیدید حتما امتیاز دهید!
نوشته های مرتبط

بهترین شامپو مخصوص موهای فر | معرفی 14 تا از بهترین شامپو های موهای فر

بهترین شامپو مخصوص موهای فر   بهترین شامپو مخصوص موهای فر میتواند به زیبایی و سلامت موهای فر کمک زیادی […]

[بهترین] شامپو مخصوص موهای خشک + معرفی 10 مدل از بهترین ها

شامپو مخصوص موهای خشک شامپو مخصوص  موهای خشک یکی از روش ها برای درمان موهای خشک است. قطعا موها در […]

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده | 9 مدل از بهترین ها

بهترین شامپو مخصوص موهای رنگ شده شامپو موهای رنگ شده یکی از بهترین راه ها برای حفظ رنگ موها می […]

بهترین شامپو برای موهای چرب در سال 99 + [تخفیف ویژه]

شامپو مخصوص موهای چرب شامپو مخصوص موهای چرب یکی از راه های خوب برای خلاصی از چربی اضافی مو سر […]

بهترین شامپو بدون سولفات در سال 99 صد در صد تضمینی

شامپو بدون سولفات چیست؟ شامپو بدون سولفات بهتر است یا شامپو سولفت دار؟ چرا باید از شامپو بدون سولفات استفاده […]

بهترین کاندوم خاردار | 21 مدل از بهترین کاندوم های خاردار 99

کاندوم خاردار چیست؟ کاندوم خاردار همانند سایر کاندوم ها از انتقال بیماری های مقاربتی ، از بارداری ناخواسته و همچنین […]

خرید [بهترین] کاندوم تاخیری | لیست قیمت خرید 47 مدل از بهترین کاندوم های تاخیری

کاندوم چیست؟ در این مقاله قصد داریم در مورد کاندوم تاخیری، فرق بین کاندوم تاخیری و دیگر کاندوم ها و […]

دیدگاه های مطلب
عضو شدن در خبرنامه
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
دیدن همه ی نظرات
0
از این پست خوشتون اومد ؟ پس یه کامنت بزارید x